Добавить новость Софт (файлообменник) Доска объявлений
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ОБО ВСЕМ! » Разговоры за жизнь обо всем » Електровелосипед .
Електровелосипед .
igordkДата: Суббота, 03.04.2021, 11:23 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Статус: Offline
На дачу зараз почав їздити на велосипеді, це на багато мені зручніше, так як вона не далеко від міста, і економічніше, ніж на автобусі, правда гірки по дорозі у нас великі і крутити педалі важкувато вже, вік не той. Так от, син запропонував пересісти на електровелосипед, каже буде на багато простіше і легше їздити, тим більше в Києві електровелосипед можна придбати не дорогий, але хороший і надійний, що підкажете, чи краще буде їздити на електровелосипеді.

природа и жизнь
 
sergeisekretДата: Суббота, 03.04.2021, 11:24 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Електровелосипед набагато зручніше простого, педалі крутити не треба , тим більше запас ходу більше 200 кілометрів без підзарядки , але головне заряджається від простої домашньої розетки .
 
marinabachiloДата: Суббота, 03.04.2021, 11:26 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
У мене самої електровелосипед, простий в обслуговуванні і надійний , а такі велосипеди  https:/veliki.com.ua/dir_electro_bikes.htm  добре зроблені і тлумачні , вони мені подобаються і кататися на них буде одне задоволення .
 
mashenberdДата: Вторник, 12.10.2021, 12:57 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 336
Статус: Offline
Электровелосипед очень прикольная штука. Я уже вот тут https://velogo.com.ua/elektro недавно купил себе такой и уже даже успел поездить на нем на работу. Теперь я добираюсь на работу намного быстрее чем раньше машиной (спасибо киевским пробкам). Пока будет держаться хорошая погода я буду на нем ездить, ну а когда похолодает снова придется  на некоторое время пересесть на машину.
 
Форум » ОБО ВСЕМ! » Разговоры за жизнь обо всем » Електровелосипед .
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Copyright MyCorp © 2024