Добавить новость Софт (файлообменник) Доска объявлений
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Bdjol  
Форум » Здоровье » Наше здоровье » Лечение
Лечение
Bogdan12345Дата: Вторник, 25.04.2023, 14:48 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Статус: Offline
Всем привет. Народ ,мне требуется серьезная операция,но ,сам диагноз для меня под вопросом,не доверяю нашим врачам ,скажите где можно пройти качественную диагностику и чтоб по ее итогам мне назначили правильное решение и точно уже озвучили нужна ли операция или нет ,короче посоветуйте проверенную клинику с лучшими специалистами
 
Nastya199001Дата: Среда, 26.04.2023, 15:39 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 215
Статус: Offline
Я проходила обследование и лечение в частной клинике,мне все понравилось,сервис , лечение и .т.д. Так что я бы советовал обращаться именно в частную клинику
 
MarylandДата: Четверг, 27.04.2023, 10:27 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 180
Статус: Offline
Я вважаю, що лікування потрібно проходити за кордоном, там більш кваліфіковані лікарі і краще обладнання. Особисто я проходила спочатку діагностику, а надалі лікування в цій https://anadolumedicalcenter.com.ua/ клініці, знаходиться вона в Туреччині і входить в десятку кращих медичних центрів світу, при своєму статусі у них цілком реальні ціни на лікування. Так що я довіряла їм своє здоров'я і не пошкодувала. На сайті ви навіть можете отримати консультацію від співробітників цього медичного центру абсолютно безкоштовно і після вже вирішити для себе варто туди летіти чи ні.
 
knopikДата: Суббота, 13.05.2023, 23:47 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Статус: Offline
Порадьте хорошу клінику на Закарпатті? Куди можно буде звернутися, щоб пройти дослідження?
 
jujujuДата: Суббота, 13.05.2023, 23:50 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 44
Статус: Offline
Мені подобається така кліника у місці Ужгород як кліника Біляка https://bilyak.com.ua/ . Ми скільки раз зверталися туди. Без дослідження вам не поставлять діагноз та не призначать нормальне лікування. У кліниці є сучасне обладнання та відомі спеціалісти.
 
RemarДата: Воскресенье, 27.08.2023, 15:34 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Спасибо за актуальную информацию
 
Форум » Здоровье » Наше здоровье » Лечение
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Copyright MyCorp © 2024