Добавить новость Софт (файлообменник) Доска объявлений
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Спроси у власти! » Другие вопросы » Яке дзеркало купити для ванної кімнати?
Яке дзеркало купити для ванної кімнати?
HilariДата: Четверг, 27.04.2023, 16:36 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: Offline
Підкажіть, чи всі дзеркала вкриваються парою у ванній? Можливо моє питання видасться трохи незрозумілим, тому уточню. У готелі, де ми жили коли відпочивали за кордоном, дзеркала не вкриваються парою. Просто не можу зрозуміти, у чому тут фішка.
 
DaviddДата: Четверг, 27.04.2023, 17:05 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Зараз можна купити дзеркало з підігрівом. Саме завдяки даній функції на дзеркалі не збирається пара, точніше, вона там не затримується. А ще варто зауважити, що скло для дзеркала має бути якісним. Це запорука того, що воно прослужить довго у гарному вигляді. Ми собі у ванну замовляли дзеркало в металевій рамі в львівському магазині Дзеркала.Львів https://zerkala.lviv.ua/categories/v-metalevii-ramtsi . Воно якісне та дуже класно виглядає.
 
HilariДата: Четверг, 27.04.2023, 17:09 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: Offline
Прикольно) Чесно кажучи, навіть про таке і не думала. А й справді, пари там немає через те, що дзеркало має підігрів. Дякую вам, що поділилися дуже корисною для мене інформацією.
 
Форум » Спроси у власти! » Другие вопросы » Яке дзеркало купити для ванної кімнати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Copyright MyCorp © 2024