Добавить новость Софт (файлообменник) Доска объявлений
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Bdjol  
Форум » Здоровье » Наше здоровье » Що допоможе від печії
Що допоможе від печії
ИнгаДата: Суббота, 26.11.2022, 20:16 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Статус: Offline
Які препарати або народні методи зможуть допомогти від печії грудях і в роті? І які можна приймати при вагітності? Я на 29 тижні вагітності і останнім часом почала мало не щодня знемагати від печії, іноді так сильно, що аж до нудоти.З чим це може бути пов'язано? У вас було так?
 
КатеринаАрицаДата: Суббота, 26.11.2022, 20:22 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Статус: Offline
У мене особисто так не було, хоча печія теж турбувала. Мені вистачало випити популярний і мною перевірений метод з содою розчиненої у воді і печія швидко проходить.
 
КаринаДата: Суббота, 26.11.2022, 20:46 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Статус: Offline
Є багато народних способів нейтралізувати кислоту в шлунку, щоб печіння в грудях припинилося, кому-то вони допомагають, іншим не дуже. Наприклад багато людей радять випити склянку молока, в ньому міститься багато білка і антацидів, які моргають знизити рівень кислотності
 
ShalrnaДата: Суббота, 26.11.2022, 20:58 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Статус: Offline
Спосіб з содою дійсно ефективний і печія проходить майже відразу, але ефект може бути недовготривалий і при вагітності я б не стала радити пити соду. Раджу вам розібратися в причинах виникнення печії, можливо це загострення проблем шлунково-кишкового тракту або матка збільшується і починається тиск на органи, на шлунок. Загалом в будь-якому випадку, якщо турбує печія часто і так сильно, то потрібно однозначно говорити про це Вашому лікарю. А поки можете почитати тут про печію при вагітності і чим можна її нейтралізувати https://www.hipp.ua/vagitni....pechiji
 
Форум » Здоровье » Наше здоровье » Що допоможе від печії
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Copyright MyCorp © 2024