Добавить новость Софт (файлообменник) Доска объявлений
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ОБО ВСЕМ! » Помогите решить проблему » Хочу приготувати щось смачне та корисне.
Хочу приготувати щось смачне та корисне.
RapchiksДата: Вторник, 22.08.2023, 11:32 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Привіт, друзі! Може, хтось порадить рецепт варення з яблук для внуків? Хочу приготувати щось смачне та корисне.
 
DimaDДата: Вторник, 22.08.2023, 13:34 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Привіт! Гарна ідея приготувати варення для внуків. Один зі смачних варіантів - це яблучне варення з лимоном. Поріжте яблука навпіл, видаліть серцевину, додайте цукор за смаком та кілька шматочків лимона. Відваріть до готовності. А щоб знайти більше ідей та рецептів, рекомендую заглянути на сайт https://politeka.net/tag/mastershef "Мастер шеф", де Клопотенко поділилася рецептом варення з яблук та лимоном в українському стилі.
 
Igor3000Дата: Вторник, 22.08.2023, 13:49 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Рецепти варення можуть бути різними, але важливо обрати такий, який вам та вашим внукам сподобається найбільше. Додавання лимону може додати освіжаючий смак та аромат. Рекомендую також спробувати додати трошки меду або ванільного цукру для різноманітності смаку. Окрім того, варто експериментувати зі спеціями - корицею, ваніллю чи імбирним пряником.

Добавлено (02.09.2023, 10:35)
---------------------------------------------
Пенсії дякую

 
Форум » ОБО ВСЕМ! » Помогите решить проблему » Хочу приготувати щось смачне та корисне.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Copyright MyCorp © 2024