Добавить новость Софт (файлообменник) Доска объявлений
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ОБО ВСЕМ! » Помогите решить проблему » Криптовалюта
Криптовалюта
Bogdan12345Дата: Среда, 21.06.2023, 19:19 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 207
Статус: Offline
Привет форумчане. Кто шарит в теме криптовалют? Слышу что сейчас выгодно вкладывать в крипту ethereum, что скажете по этому поводу? И где её можно купить?
 
Nastya199001Дата: Четверг, 22.06.2023, 12:14 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 215
Статус: Offline
Я вкладываю деньги понемногу уже почти год. Пока сказать что есть в этом толк не могу, возможно это долгоиграющая стратегия. Поэтому советовать пока не буду
 
MarylandДата: Четверг, 22.06.2023, 17:17 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 180
Статус: Offline
Здоров. Люди вкладають в різну криптовалюту, видів їх зараз дуже багато. Особисто я вважаю що крипта ethereum найстабільніша і надійна тому в обміннику Муха.сс стабільно її купую за хорошим курсом. Причому купувати її можна навіть на мінімальну суму. І другий пункт чому я обрала обмінник myxa крім хорошого курсу здійснювати операції на сайті можна без різних верифікацій та ідентифікацій, для мене це супер зручно.
 
KomarДата: Понедельник, 28.08.2023, 07:48 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Статус: Offline
Хочу поділитись контактами надійного онлайн сервісу Plisio, завдяки якому я встановив для свого інтернет-магазину плагін для оплати криптовалютою WooCommerce. Завдяки йому наші клієнти тепер можуть оплачувати товар всіма популярними криптовалютами. Конвертація в гривні здійснюється автоматично за самим вигідним на сьогодні курсом. Рекомендую.
 
zaiser51Дата: Суббота, 02.09.2023, 23:22 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Статус: Offline
Привіт! Якщо вам потрібна юридична підтримка у справі щодо відшкодування боргів у криптовалюті, не соромтеся звертатися до  юристів за таким посиланням: https://www.grandliga.com/styagnennya-borgu-v-ukrayini/
 
Форум » ОБО ВСЕМ! » Помогите решить проблему » Криптовалюта
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Copyright MyCorp © 2024